HİZMETLERİMİZ

Sizi internette bilinir yapalım!

İnternetin gücü her geçen gün hızla artarken rakiplerinizin arasından sıyrılmak sizin elinizde.

İhtiyacınız olan, etkileyici, kullanıcı dostu ve teknolojiyle uyumlu web tasarım çözümlerimizden yararlanın. Hazırlatmak istediğiniz tasarım için ihtiyaçlarınızı detaylı olarak analiz ediyor, fikirlerimizin kesiştiği profesyonel tasarımlar ortaya çıkartıyoruz. Başarıyla tamamladığımız her web tasarım projesi gibi, sizin de kurumunuza profesyonel web tasarım çözümleri üretmek istiyoruz.

Teknolojinin gelişmeye başlamasıyla beraber hayatımızdaki herşey de değişmeye başladı. Bunlardan bir tanesi de web tasarımıdır. İnternetin hayatımıza girmesinden sonra önem kazanan web tasarımları web siteleri için oldukça önemlidir. Özellikle ürün satacağınız e-ticaret web sitesi için web tasarım hayati bir önem taşımaktadır.

Web siteniz kurumunuzun internete açılan kapısıdır ve her açıdan kimliğinizi, sektördeki konumunuzu ve vizyonunuzu simgeler. Şirketinizi büyük kitlelere en iyi biçimde yansıtacak web site tasarımlarını sizler için hazırlıyoruz.

Sizlere hem zamandan hem paradan tasarruf sağlayacak sonuç odaklı çözümler sunuyoruz.

Özgün, etkileyici, kullanıcı dostu ve size özel web tasarım çözümleri sunuyoruz. Koşulsuz müşteri memnuniyetine inanıyoruz. Günümüzde zamanın ne kadar önemli olduğunu biliyor ve tüm çalışmalarımızı hantal yapılardan uzak tutuyoruz. İnternet ve teknoloji alanındaki trendleri takip ediyor, tüm çalışmalarımızda bu trendleri dikkate alıyoruz.

Responsive web tasarım; bir web sitesinin her türlü cihazdan ve her ekran boyutunda düzgün açılması ve işlem yapabilme kabiliyetine sahip olmasına denir. Tüm sciptlerimiz bilgisayar, iphone, ipad, tablet, android, diğer işletim sistemleri ve ekran boyutlarında rahat bir şekilde çalışır durumdadır. Sitenizin içerisindeki bütün materyaller düzenli ve olduğu gibi görülür.

Her cihaza uygun tasarımlar yapıyoruz. Yeni kodlama teknikleriyle internet siteleriniz her cihazda eksiksiz açılacak şekilde hazırlanır. Laptop, pc, tablet ve telefonlarda her zaman düzgün çalışan web siteniz ile kafanız rahat olur.

En yeni teknoloji ve kodlama teknikleriyle siteleriniz hem eski tarayıcılarda eksiksiz görüntülenir hem de standart sitelere oranla daha hızlı açılır. Temizlenmiş kod yapısı sayesinde websiteniz hızlı biçimde açılır.

Yönetilebilir web siteniz olsun. Bizler tarafından tamamen türkçe olarak geliştirilen kontrol panelimiz sayesinde web sitenizde istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz. Linux sunucu altyapısı ile güvenli olarak, yönetici paneli ile internet sitelerinizi kolayca güncelleyebilirsiniz.

Görsellik, işlevsellik ve kullanıcı dostu anlayışa sahibiz.

Arama motorlarıyla %100 uyum. Web sitenizi arama motoru dostu yapıyoruz. En son site içi optimizasyon teknikleriyle, internet siteniz doğal aramalarda zaman içerisinde bulunmak istediğiniz kelimelerde önce çıkmaya başlar. Arama motorları ile uyumlu hazırlanan tasarımlar ile rakiplerinizin önüne geçersiniz.

Web siteniz ile alakalı tüm hizmetler için 7/24 erişebileceğiniz destek kanallarımızı kullanabilirsiniz.

Uzman ekibimizle tüm tarayıcılar ile uyumlu, esnek, yönetilebilir, yeni trend web sitelerini sizlerle buluşturuyoruz. Sektörünüze ve ihtiyacınıza uygun istekleriniz ve ihtiyaçlarınız için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

logo 0538 287 98 44 7 /24 Destek Hattı E:Mail: bilgi@tasarimaster.com

Meydankavağı Mah. Şehitler Cad. Güneş APT 5/5 Muratpaşa / ANTALYA


E-Bülten

Güncel Duyurularımızdan Haberdar Olmak için E-Bülten Listemize Kayıt Olun.